Kulolabirynt zielony K3

Kulolabirynt K3 – o średnicy 19 cm to labirynt zamknięty w plastikowej kuli. Wewnątrz znajduje się mała metalowa kulka, którą należy doprowadzić do celu radząc sobie z różnego rodzaju przeszkodami takimi jak, zapadnie i przepaście.

Do wyboru są różne ponumerowane drogi prowadzenia kulki. To zabawka zręcznościowa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ćwiczy koncentrację, cierpliwość oraz zdolności manualne. Pozwala kontrolować równowagę , poprawia intelekt , uczy cierpliwości , pokazuje jak zwyciężać.

Zasady gry: ten zawodnik, który pierwszy osiągnie metę wygrywa. Jeśli żaden nie osiągnie mety to wygrywa zawodnik, który zaliczył największą ilość stopni. Wolna gra : tu czas nie ma znaczenia. Gdy któryś z graczy osiągnie metę wygrywa. O kolejnych miejscach decyduje ilość zaliczonych stopni. Istnieją jeszcze inne reguły gry np. liczenie ile razy zawodnik wypadł z trasy. Możemy założyć , że po trzykrotnym wypadnięciu z toru dany zawodnik kończy grę. Oczywiście wszystkie zasady zależą od Ciebie i to Ty decydujesz jak chcesz grać.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 lat. Wymiary opakowania 19 cm x 18 cm x 18 cm

Na stanie

SKU:C18

42,00 

Na stanie