MELISSA&DOUG: malowanka wodna Zwierzęta

Malowanie, wysychanie, malowanie… i tak bez końca! Czysto, starannie, wygodnie! Magiczna, wodna kolorowanka zachwyci każdego małego artystę, a wśród dorosłych wzbudza uznanie.

Na czym polega? Książeczka zawiera cztery rysunki oraz pędzelkowy pisak. Wlewamy do niego czystą wodę, zakręcamy i zaczynamy wodne malunki!

W tym zestawie tematyka jest związana z wesołymi zwierzątkami. Wiejska zagroda, podwodny świat, pupile w sklepie zoologicznym oraz dżungla, a w nich mnóstwo zwierzaków…

Podczas tej twórczej pracy kolory pojawiają się stopniowo w miarę malowania wodą, a wraz z nimi różne niespodzianki. Na odwrocie kartoników są narysowane różne elementy, które trzeba odszukać na głównym rysunku i pokolorować.

Kiedy obrazek wysycha, kolory znikają, obrazki stają się znów czarno – białe i na powrót gotowe do malowania! Prawdziwa kolorowanka wielokrotnego użytku!

Forma, wielkość oraz jakość wodnej kolorowanki sprawia, że możemy zabrać ją po prostu wszędzie. Mieści się nawet w damskiej torebce, zaś dzięki twardej oprawie malowanie jest możliwe nawet „na kolanie”, w samochodzie, kolejce do lekarza lub innych mało zabawowych miejscach. Sprawdzona i pokochana przez setki małych klientów naszego sklepu! 

Wiek: 4+

Na stanie

SKU:M&D25

25,90 

Na stanie