Nagroda miesiąca w październiku

NAGRODA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK: I miejsce: geometryczne klocki magnetyczne II miejsce: malowanka wodna wielokrotnego użytku III miejsce: MAXI puzzle ZOO Zachęcamy do zabawy!
Read More

Klocki Maple – klocki z wyobraźnią

Jeśli szukasz zabawek, które pozytywnie wpłyną na wyobraźnię Twojego dziecka, a jednocześnie zainteresują go na dłużej niż kilka godzin, to najlepszym rozwiązaniem są klocki Maple. Wykonane zostały z naturalnego drewna klonowego, które jest lekkie i miłe w dotyku, a co najważniejsze do ich produkcji nie używa się żadnych lakierów, ani farb. Precyzyjne wykonanie sprawia, że […]
Read More

KONKURS! Zdobądź zestaw MAPLI!

Uwaga! Konkurs! Do zdobycia 1 z 4 zestawów fantastycznych klocków MAPLE! Co trzeba zrobić? To proste... wykazać się kreatywnością i - najważniejsze - dobrze się bawić!
Read More

W dniu otwarcia naszego sklepu

Zobaczcie jak było u nas w dniu otwarcia. Dziękujemy wszystkim za liczne odwiedzimy i bardzo miłe słowa. Cieszymy się ogromnie, że nasz sklep tak Wam się podoba! Mamy otwarte codziennie od 9.00 do 17.00. W soboty do 13.00.
Read More

Wszystko gotowe!

Wszystko gotowe! Czekamy na Was jutro od 9.00. Gdzie jesteśmy? Tanów, ul. Długa 11. Parking przy sklepie mamy raczej skromny, więc zmotoryzowani muszą szukać miejsca dla swoich pojazdów w najbliższej okolicy.
Read More

Hape współpracuje z Volkswagenem

8 września 2016 r. firma Hape podpisała oficjalną umowę licencyjną z firmą Volkswagen. Zgodnie z umową, z dniem 31 grudnia 2019 r. Hape posiada licencję na projektowanie i produkcję drewnianych chodzików dziecięcych w kształcie Volkswagena Garbusa.
Read More
Powrót do góry