Prawidłowy rozwój 3-6 m dziecka

Drugi kwartał życia (3-6m) to wiele nowości dla malucha. Prawidłowo rozwijające się dziecko opanowało już symetrię, odkryło linię środkową swojego ciała, czuje się stabilnie w leżeniu na brzuszku, jak i na plecach, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kontynuować swoją podróż przez życie i nabywać kolejnych umiejętności.
Read More

Jak wspierać rozwój noworodka

O rozwoju dziecka dziecka można pisać bez końca. Te wszystkie nieprawdopodobne zmiany, które się dokonują już od pierwszych momentów po zapłodnieniu, powodują że każdy człowiek jest absolutnie unikalny, całkowicie niepowtarzalny. Dziecko rośnie od momentu poczęcia i rozwija się przez całe swoje życie.
Read More

Pomysły na prezent z okazji 1 urodzin

Zakup prezentu dla dziecka nie powinien być trudny, jednak szeroki wybór różnorodnych zabawek sprawia, że nie wiemy na co się zdecydować. Co więcej, jeśli nie mamy dzieci, to ciężko jest nam określić jaka zabawka będzie adekwatna do danego wieku. Dlatego też dzisiaj podpowiemy Wam jakie pomysły na prezent z okazji 1 urodzin będą najlepsze!
Read More

Klocki Maple – klocki z wyobraźnią

Jeśli szukasz zabawek, które pozytywnie wpłyną na wyobraźnię Twojego dziecka, a jednocześnie zainteresują go na dłużej niż kilka godzin, to najlepszym rozwiązaniem są klocki Maple. Wykonane zostały z naturalnego drewna klonowego, które jest lekkie i miłe w dotyku, a co najważniejsze do ich produkcji nie używa się żadnych lakierów, ani farb. Precyzyjne wykonanie sprawia, że […]
Read More

KONKURS! Zdobądź zestaw MAPLI!

Uwaga! Konkurs! Do zdobycia 1 z 4 zestawów fantastycznych klocków MAPLE! Co trzeba zrobić? To proste... wykazać się kreatywnością i - najważniejsze - dobrze się bawić!
Read More

W dniu otwarcia naszego sklepu

Zobaczcie jak było u nas w dniu otwarcia. Dziękujemy wszystkim za liczne odwiedzimy i bardzo miłe słowa. Cieszymy się ogromnie, że nasz sklep tak Wam się podoba! Mamy otwarte codziennie od 9.00 do 17.00. W soboty do 13.00.
Read More

Wszystko gotowe!

Wszystko gotowe! Czekamy na Was jutro od 9.00. Gdzie jesteśmy? Tanów, ul. Długa 11. Parking przy sklepie mamy raczej skromny, więc zmotoryzowani muszą szukać miejsca dla swoich pojazdów w najbliższej okolicy.
Read More

Hape współpracuje z Volkswagenem

8 września 2016 r. firma Hape podpisała oficjalną umowę licencyjną z firmą Volkswagen. Zgodnie z umową, z dniem 31 grudnia 2019 r. Hape posiada licencję na projektowanie i produkcję drewnianych chodzików dziecięcych w kształcie Volkswagena Garbusa.
Read More
Powrót do góry