Klocki Maple – klocki z wyobraźnią, Bystrzak.eu

Jeśli szukasz zabawek, które pozytywnie wpłyną na wyobraźnię Twojego dziecka, a jednocześnie zainteresują go na dłużej niż kilka godzin, to najlepszym rozwiązaniem są klocki Maple.

Wykonane zostały z naturalnego drewna klonowego, które jest lekkie i miłe w dotyku, a co najważniejsze do ich produkcji nie używa się żadnych lakierów, ani farb. Precyzyjne wykonanie sprawia, że każdy klocek ma dokładnie taki sam kształt, dzięki czemu można tworzyć z nich różne konstrukcje. Ich dużą zaletą jest również trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia.

Dlaczego warto?

Ponieważ z klocków Maple dzieci mogą układać najróżniejsze konstrukcje zarówno figury przestrzenne, geometryczne, jak i zamki, domy oraz inne budowle. Doskonale sprawdzą się także do nauki liczenia, a nawet czytania (wystarczy przykleić na nich literki). Co więcej, można nimi grać również w Jenga lub układać jak puzzle. To czym będą podczas zabawy zależy tylko od kreatywności Twojego dziecka.

Korzyści?

Klocki Maple nie tylko rozwijają wyobraźnię, ale również umiejętności planowania, koordynacji, a nawet zmysł przestrzenny. Wszystkie z nich są bardzo ważne i na pewno przydadzą się w przyszłości. Największą zaletą jest jednak to, że stanowią doskonałe narzędzie do zabawy. W odróżnieniu od innych gier w tej może brać udział nieograniczona liczba osób, co więcej jeśli jeden element się zgubi zabawa może trwać dalej.

Dla kogo?

Klockami Maple mogą bawić się dzieci już od 3 roku życia, ponieważ są one w pełni bezpieczne. Ich gładka i aksamitna powierzchnia pozbawiona jest drzazg i ostrych krawędzi, które mogłyby zrobić maluchom krzywdę. Co więcej, zabawki te są również w pełni ekologiczne i posiadają Certyfikat Europejski. Wszystkie te zalety sprawiają, że coraz więcej przedszkoli, świetlic oraz domów kultury wybiera je do zabawy.

Jeśli szukasz kreatywnych zabawek, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie, to klocki z wyobraźnią są czymś czego potrzebujesz. Sprawdź jak wspaniałe może być tworzenie budowli razem ze swoją pociechą.

 

Klocki Maple – klocki z wyobraźnią, Bystrzak.eu Klocki Maple – klocki z wyobraźnią, Bystrzak.euKlocki Maple – klocki z wyobraźnią, Bystrzak.eu