BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

dołącz do nas na facebooku

DARMOWA WYSYŁKA

przy zamówieniu za min. 250 zł

ZWROT LUB WYMIANA

do 14 dni, jeśli nie trafiliśmy w Twój gust

Nowości

  • Zabawki rozwojowe
  • Pojazdy
  • Gry
  • Klocki, puzzle, układanki
  • Muzyczne

Zabawki dla dzieci, drewniane, edukacyjne

Szeroki wybór produktów sprawia, że nie zawsze wiemy co wybrać, szczególnie jeśli chodzi o zabawki dla dzieci. Dlatego nasz sklep posiada szczegółowe opisy produktów, dzięki czemu dużo łatwiej można wybrać grę, klocki czy pluszaki dla maluchów.

Klientom oferujemy również zabawki edukacyjne, z ich pomocą dzieci mogą uczyć się czytania i pisania, a także liczenia. Jednak to nie wszystko, ponieważ wśród akcesoriów można znaleźć także gry logiczne polegające na rozpoznawaniu kształtów i kolorów, a także układanki i sortery.

Ogromną popularnością cieszą się również klocki dla maluchów, wśród nich znajdują się te w całości wykonane z drewna, ale także magnetyczne. Pierwsze z nich sprawdzą się szczególnie dla młodszych dzieci, natomiast magnetyczne umożliwią im układanie wysokich konstrukcji, które będą solidne i trwałe dzięki zamieszczonym wewnątrz magnesom.

Dostępne w naszym asortymencie gry zręcznościowe i logiczne stanowią doskonałą rozrywkę na wieczór z rodziną. Wspólne rozwiązywanie łamigłówek oraz rywalizacja nie tylko rozwiną zdolności logicznego myślenia, ale również pozwolą spędzić miło czas z bliskimi.

W naszej ofercie można znaleźć także zabawki terapeutyczne, za pomocą których rodzice mogą ćwiczyć ze swoimi pociechami wymowę poszczególnych wyrazów, a także uczyć je ortografii, utrwalać zgłoski czy wykonywać ćwiczenia artykulacyjne.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie czeka więcej informacji o nowościach!

Aktualności

Prawidłowy rozwój 3-6 m dziecka

Drugi kwartał życia (3-6m) to wiele nowości dla malucha. Prawidłowo rozwijające się dziecko opanowało już symetrię, odkryło linię

Jak wspierać rozwój noworodka

O rozwoju dziecka dziecka można pisać bez końca. Te wszystkie nieprawdopodobne zmiany, które się dokonują już od pierwszych

Wszystko gotowe! Zaczynamy

Wszystko gotowe! Czekamy na Was jutro od 9.00. Gdzie jesteśmy? Tanów, ul. Długa 11. Parking przy sklepie mamy

Zapisz się do NEWSLETTERA


Powrót do góry